+371 20 400 230   [email protected]  (8:30-16:00)

Prece, kura pievienota pirkuma grozā, netiek rezervēta.

Klients kļūst par preces īpašnieku tikai pēc pasūtījuma apmaksas.

PREČU ATGRIEŠANA 30 DIENU LAIKĀ 

Mūsu mērķis ir maksimāla mūsu klientu apmierinātība. Ja saņemot preci konstatējat, ka Jūs neapmierina tās krāsa, izmērs vai vizuālais izskats, Jums ir tiesības to nodot atpakaļ 30 dienu laikā kopš preces saņemšanas brīža.

Atgriešanas procedūra 30 dienu laikā no preces saņemšanas brīža:

1. SOLIS: lūdzu, aizpildiet preces atgriešanas veidlapu 30 dienu laikā, kura ir ielikta Jūsu pasūtījumā (Jūs varat lejupielādēt veidlapu arī elektroniskā veidā šeit)

2. SOLIS: aizpildītu veidlapu kopā ar preci atnesiet NS KING veikalos Rīgā, vai atsūtiet sūtījuma veidā uz adresi SIA „NITTIS”, Noliktavu iela 2, Dreiliņi, Stopiņu nov., LV-2130.

Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģinālais iesaiņojums un marķējums. Nododot un/vai sūtot atpakaļ preci, Jums ir jāpievieno arī tās iegādes apliecinošā dokumenta oriģināls – čeks vai rēķins.

NB! Pirkuma apstiprinājums Jūsu e-pastā netiek uzskatīts par pirkumu apliecinošu dokumentu, uz kura pamatojoties Jūs varat preci nodot atpakaļ. 

Izdevumus, saistītus ar preču atgriešanu, apmaksā klients. Jūs varat agriezt preci, atnesot to uz jebkuru NS KING veikalu.

Tiklīdz prece būs saņemta mūsu noliktavā un pārbaudīta, klients saņem ziņojumu uz e-pastu, kurš tika norādīts pasūtījumā. Naudas līdzekļi par atgriezto preci tiks pārskaitīti norēķinu kontā, kas tika izmantots pie pasūtījuma apmaksas. 

Naudas līdzekļi par atgriezto preci tiek ieskaitīti klienta bankas kontā 8-10 dienu laikā no preces atgriešanas apstiprinājuma brīža, atkarībā no klienta bankas politikas, bet ne vēlāk par 30 dienām kopš preces saņemšanas brīža SIA „Nittis” noliktavā.

PRECES APMAIŅA

Mēs nesniedzam preces apmaiņas pakalpojumus, bet Jūs vienmēr varat atgriezt jebkuru produktu 30 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža un, netērējot laiku, veikt jaunu pasūtījumu. 

Tiklīdz atgrieztā prece būs pieņemta mūsu noliktavā, sāksies naudas atgriešanas process.

Ja Jums patīk cits produkts, izmērs vai krāsa, lūdzam veikt jaunu pasūtījumu.

ATGRIEŠANA PATĒRĒTĀJU TIESĪBU IETVAROS

Saskaņā ar 1999. gada 18. marta likuma „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” 27. pantu patērētājs ir tiesīgs izvirzīt pretenzijas par preces neatbilstību līguma noteikumiem 2 gadu laikā no preces iegādes dienas. 

Pretenzijas pieteikuma termiņš precei ir 2 gadi, kuras laikā, ja izrādās, ka apaviem ir bijusi kāda ražotāju pieļauta nepilnība, mēs parūpēsimies par tās novēršanu.

Pretenzijas neattiecas uz:

-       Apavu ārējā dekorējuma elementiem, iekšējo zoli, auklām, papēžu pasitņiem, nodilušām pazolēm.

-       Ja apavi tiek valkāti neatbilstoši paredzētajiem mērķiem vai laika apstākļiem, vai arī tie ir mehāniski bojāti. 

-       Ja apavi fiziski nolietoti dabiskas lietošanas gaitā.

Ar preces atgriešanas kārtību saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumu var iepazīties šeit >>>

Mūsu augstākais mērķis - apmierināts klients!

Preces atgriešanas kārtība patērētāju tiesību ietvaros:

1. SOLIS: aizpildiet prasījuma pieteikumu, kuru jūs varat atrast šeit >>>

2. SOLIS: izdrukājiet aizpildītu prasījuma pieteikumu, pievienojiet dokumenta (čeka, rēķina vai pavadzīmes), kas apliecina pirkumu, kopiju un atnesiet vai atsūtiet to kopā ar preci uz SIA "Nittis" ofisu Noliktavu iela 2, Dreiliņi, Stopiņu novads, LV-2130.