Smilšu vai kamieļa krāsas mētelis ir lielisks risinājums, izvēloties virsdrēbes aukstajam rudenim! Kaut arī smilškrāsas mētelis uzskatāms par klasiku, pieskaņojot tam dažādus apavus un aksesuārus, jūs varat viegli mainīt savu tēlu, no elegantas dāmas, kas nesteidzīgi dodas uz tikšanos mājīgā kafejnīcā, kļūstot par stilīgu huligāni, kas steidzas pretī pilsētas piedzīvojumiem.


Visdrosmīgākais variants
Visneparastākais veidols tiks panākts, kombinējot smilškrāsas mēteli ar bēšas krāsas aksesuāriem teju vienā tonī – šāds vizuālais tēls noteikti piesaistīs visu garāmgājēju uzmanību. Tas ir stilīgi, drosmīgi un skaisti! Tomēr vienlaikus arī riskanti, jo šāds tēls vairāk piemērots sausam un siltam rudenim.


Vienkārši un gaumīgi
Sievietēm, kuras priekšroku dod klasikai un elegancei, labākais risinājums būs bēšas un melnas krāsas apvienojums. Taču, tā kā šīs krāsas veido diezgan lielu kontrastu, somu, apavus, jostu un cimdus labāk izvēlēties vienā tonī.


Izpelnieties apkārtējo sajūsmu
Papildinot smilškrāsas mēteli ar baltiem aksesuāriem, jūs pati būsiet sajūsmā par rezultātu. Svaigi un stilīgi, bet vienlaikus smalki un dārgi. Kontrastu spēle.


Nedaudz sarkanā
Uzsvars uz vārdu “nedaudz”. Vislabāk izvēlieties mazu rokassomiņu vai jostu rudens aktuālajā, majestātiskajā tumši bordo krāsā.


Jūras un smilšu krāsa
Līdz atvaļinājumam vēl tālu, bet jau tā gribas izbaudīt pastaigas pa siltajām jūrmalas smiltīm? Papildiniet smilškrāsas mēteli ar maigas gaiši zilas krāsas šalli, un voilá – rudens skumīgums pāriet sekundes laikā!


Džungļi sauc!
Zvērādas raksts ir tā popularitātes virsotnē. Pievienojiet tēlam apavus vai rokassomiņu ar dzīvnieku motīviem, un kļūstiet par ielas stila karalieni!


Olīva, I love you!
Vai zināt, kādēļ olīvkrāsa ir tik lieliska? Tā ir viegli pieskaņojama lietišķam ikdienas tēlam, strādājot birojā vai dodoties uz pārrunām, bet vakarā tūlīt pēc darba piešķirs tēlam svaigumu un vieglumu, ļaujot izbaudīt vakara pastaigas.