Sievietes liela izmēra kāja nav nekāds retums, atšķirībā no skaistu apavu modeļu klāsta, kas piemērots 42.-44. izmēram.

Tiešām, vēl pirms dažiem gadiem, atrast elegantus, ērtus un neparastus „super izmēra” apavus bija ļoti problemātiski.  Tagad viss ir mainījies!

Atstājiet pagātnē nogurdinošo lielo izmēru  kurpju, zābaku un botiļjonu meklējumus, jo NS King veikalos tagad ir pieejami izcilas kvalitātes un unikāla dizaina Brenda Zaro zīmola apavi.

 puszābaki Brenda Zaro  puszābaki Brenda Zaro kurpes Brenda Zarokurpes Brenda Zarokurpes Brenda Zarokurpes Brenda Zaro

Brenda Zaro ir sieviešu apavu zīmols, kas tirgū darbojas jau vairāk nekā 30 gadus. Plašajā Brenda Zaro modeļu klāstā ir gan funkcionāli un eleganti ikdienas apavi, gan unikāli modeļi īpašiem gadījumiem.

Skaistums un dizains neapšaubāmi ir svarīgs aspekts, bet kvalitāte un komforts ir tikpat svarīgi. Brenda Zaro arī šajos aspektos nezaudē savas pozīcijas. Visi šī zīmola apavi ir izgatavoti no labākajiem augstas kvalitātes materiāliem, savukārt,  zole un apavu forma ir pielāgota mūsdienu sievietes pēdas vajadzībām.

Mūsu veikalos rudens-ziemas kolekcijā Jūs atradīsit cienīgu apavu pāri, kas uzsvērs Jūsu gaumi un unikalitāti. Sieviešu liela izmēra apavu meklēšana Jums vairs nav problēma!