Apavu izgatavošanā izmantotās ražošanas tehnoloģijas

Pamatmateriāls šo apavu ražošanā ir polivinilhlorīds (PVC) un uzputots EVA, kas ļauj radīt optimālu izejvielu elastīgu un caurspīdīgu apavu ražošanai, izmantojot tiešās iesmidzināšanas tehnoloģiju. Uzņēmums šos ražošanas materiālus nevis iepērk, bet gan ražo pats.

EVA materiāls ir īpašs – tā izmantošana apavu ražošanā padara tos vieglus, ērtus un valkātājam patīkamus. Apavu ražošanā izmantotā plastmasas strukturālo materiālu uzputošanas metode, īpašās amortizējošās sistēmas, kas absorbē trieciena spēku, tādējādi padarot soļus vieglus un gaisīgus, un tehnoloģija, kas ļauj ražot apavus bez redzamām šuvju vietām, ļauj apaviem būt īpaši piegulošiem un vienlaikus pilnībā novērš ādas noberzumus. Šāda ražošanas koncepcija šīm sandalēm ļauj nodrošināt kājām tik ērtu sajūtu, kādu spēj sniegt tikai profesionālie sporta apavi.

Ipanema – zīmols pašpārliecinātām un mūsdienīgām sievietēm. Ipanema zīmola apavi vienmēr atbilst aktuālākajām modes tendencēm, un to unikalitāte neslēpjas tikai dizainā vien. Ipanema ražošanā izmanto īpašu tehnoloģiju, kas ļauj izstrādāt jaunus apavu modeļus, kuru pamatvērtība ir komforts, kas nekādā ziņā netiek iegūts, ziedojot skaistumu un daudzveidību.

Ipanema apavi izdaiļo ne tikai Brazīlijas sieviešu kājas. Ipanema ir viens no svarīgākajiem uzņēmuma Grendene zīmoliem; šis uzņēmums ir lielākais apavu ražotājs Brazīlijā un viens no lielākajiem pasaulē, tajā ražotos apavus var iegādāties vairāk nekā 90 pasaules valstīs, un tas gadā saražo vairāk nekā 200 miljonus apavu pāru.

RIDER ir pilsētas ielu stils, kas pauž atvērtību jaunajam un neparastajam. Mūzika, ielu māksla, fotografēšana, kustības – tas viss atspoguļojas apavu zīmējumos, detaļās, zolītēs un sprādzītēs. Postmodernisma arhitektūrai raksturīgās plūstošās un maigās līnijas un nedaudz 80. gadu kolorīta – tas viss bijis iedvesmas avots ceļā uz jaunas kolekcijas radīšanu.

Grendha – jauns apzīmējums modei, skaistumam un stila izjūtai. Grendha dizaineri spējuši apvienot jaunākās un modernākās apavu modes tendences ar inovatīviem un mūsdienīgiem materiāliem un formām. Grendha ir vislabākā izvēle modernai mūsdienu sievietei, kura vēlas paust savu individualitāti.

JAUTRĪBA. SVAIGUMS. JAUNĪBA. RADOŠUMS. Tieši tas raksturo ZAXY! ZAXY ir atpazīstams mīksto jelly sandaļu ražotājs – tās radītas un joprojām tiek ražotas Brazīlijā. Uzvelkot kājās modernās un stilīgās ZAXY sandales, ikviena valkātāja uzreiz kļūst pamanāma, jo ZAXY ir košas, izteiksmīgas, stilīgas un sievišķīgas.

Ikdienai. Vīrišķīgs. Atturīgs. Lakoniskas līnijas. Ērtības. Tas viss raksturo Cartago zīmola apavus īstiem vīriešiem ar aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Arī šie apavi, tāpat kā visa uzņēmuma Grendene produkcija, ir videi draudzīgi, jo ražošanā 100% apmērā tiek izmantoti tikai otrreizējās pārstrādes izejmateriāli, tādējādi produkts ir eco-friendly un water-friendly.