+371 20 400 230   [email protected]  (8:30-16:00)

Blog

Showing 1-4 of 7 products

4 /

2019. gada 30. septembris 14:36:29 EEST

Smilškrāsas mētelis: kā pieskaņot apavus un aksesuārus?

Smilšu vai kamieļa krāsas mētelis ir lielisks risinājums, izvēloties virsdrēbes aukstajam rudenim! Kaut arī smilškrāsas mētelis uzskatāms par klasiku, pieskaņojot tam dažādus apavus un aksesuārus, jūs varat viegli mainīt savu tēlu, no elegantas dāmas, kas nesteidzīgi dodas uz tikšanos mājīgā kafejnīcā, kļūstot par stilīgu huligāni, kas steidzas pretī pilsētas piedzīvojumiem.

Lasīt tālāk

2019. gada 25. septembris 10:23:20 EEST

Retais skaistums

Sievietes liela izmēra kāja nav nekāds retums, atšķirībā no skaistu apavu modeļu klāsta, kas piemērots 42.-44. izmēram. NS King veikalos tagad ir pieejami izcilas kvalitātes un unikāla dizaina Brenda Zaro zīmola apavi.

Lasīt tālāk

2019. gada 21. augusts 09:40:58 EEST

6 vienkārši padomi ideālu apavu izvēlei

Izvēloties apavus, mēs vispirms pievēršam uzmanību to ārējam izskatam, dizainam un dekoratīviem elementiem. Tomēr, pirms iegādāties jaunu pāri, vērts pārliecināties, ka apavi nesagādās diskomfortu, tos valkājot.

Lasīt tālāk

#1 - Pirmais fakts

Katras sievietes apavu plauktā atradīsies vismaz viens kurpju vai zābaku pāris ar augstu papēdi. Un nav svarīgi, vai viņa tos valkā ikdienā vai tikai īpašos gadījumos – vismaz viens apavu pāris ar augstu papēdi ir katrai sievietei. Tikai tāpēc vien, ka tie ir (un tas nekas, ka varbūt jau noputējuši skapja dziļākajā stūrī), sieviete var sajusties brīvāka, izsmalcinātāka un sievišķīgāka. Par to, ka mūsu dzīvē ir šādi apavi ar augstu papēdi, varam pateikties... (pirms šā paziņojuma jāatskaņo svinīgi bungu rībieni un tauru skaņas, lai pelnīti vērstu uzmanību uz šo vērtīgo atklājumu)... mongoļu vīriešiem! 

Lasīt tālāk

Showing 1-4 of 7 products

4 /